Vojvodina je prethodnih dana bila centar sporta i rekreacije, a održano je pokrajisnko prvenstvo osoba sa invaliditetom u pikadu u Novom Sadu.
U prostorijama Saveza za sport i rekreaciju invalida Novog Sada organizovano je pokrajinsko prvenstvo osoba sa invaliditetom u pikadu. Učešće je zauzelo čak 50 takmičara.
Foto: Ustupljene fotografije
U pojedinačnim plasmanima prvo mesto osvojio je Kovačević Milosav u muškoj ekipi i Peulić Mirjana u ženskoj dok su u ekipnom plasmanu najbolji bili takmičari iz SSRIG Novi Sad.
Foto: Ustupljene fotografije
Takmičenje su podržali Ministasrtvo za rad, zapošljavnje, boračka i socijalna pitanja kao i Pokrajinski sekretarijat za sport i omladinu, a sve to u organizaciji Sportskog saveza invalida Vojvodine.












































